BLÅ Brenneriveien 9c 0182 Oslo

Brenneriveien 9c 0182 OSLO Norway

We currently have 36 events in BLÅ Brenneriveien 9c 0182 Oslo 36 Events

  • 01 Mar 2018 Thu 19:00
  • by:Larm Blå torsdag

    Thu 19:00
  • 02 Mar 2018 Fri 19:00
  • by:Larm Blå fredag

    Fri 19:00
  • 03 Mar 2018 Sat 19:00
  • by:Larm Blå lørdag

    Sat 19:00
  • 08 Mar 2018 Thu 20:00
  • Klubb Kuuk: Lolina + MAG + Skrap

    Thu 20:00
  • 09 Mar 2018 Fri 20:00
  • Supersilent

    Fri 20:00
  • 14 Mar 2018 Wed 20:00
  • LIIMA (DK)

    Wed 20:00
  • 17 Mar 2018 Sat 20:00
  • Thea & The Wild

    Sat 20:00
  • 20 Mar 2018 Tue 20:00
  • Frank Carter & The Rattlesnakes

    Tue 20:00
  • 22 Mar 2018 Thu 20:00
  • POSH ISOLATION OSLO: The Empire Line + Varg +++

    Thu 20:00
  • 23 Mar 2018 Fri 20:00
  • Insomniac Bears

    Fri 20:00
  • 23 Mar 2018 Fri 23:00
  • Night Slugs 10 year pres: Bok Bok / Niilas + SVANI

    Fri 23:00
  • 06 Apr 2018 Fri 20:00
  • THE SKULL DEFEKTS + MOON RELAY + ALTAR OF FLIES

    Fri 20:00
  • 06 Apr 2018 Fri 23:00
  • LSDXOXO (US) / ad-am + Soldal

    Fri 23:00
  • 07 Apr 2018 Sat 20:00
  • Biru Baby

    Sat 20:00
  • 09 Apr 2018 Mon 20:00
  • NE OBLIVISCARIS

    Mon 20:00
  • 11 Apr 2018 Wed 20:00
  • Boy Pablo

    Wed 20:00
  • 13 Apr 2018 Fri 20:00
  • EARTHLESS (US) + Comet Control

    Fri 20:00
  • 14 Apr 2018 Sat 20:00
  • Crowbar (US)

    Sat 20:00
  • 19 Apr 2018 Thu 20:00
  • Gaz Coombes

    Thu 20:00
  • 20 Apr 2018 Fri 20:00
  • Lalitha Nandini (IN) + Arthur Kay

    Fri 20:00